HAKKIMIZDA

Zig ve Zag Craft’ın amacı herkese elleriyle bir şeyler üretmenin zannedildiği kadar zor olmadığını kanıtlayıp, elle yapılan her hediyenin değerinin paha biçilmez ve eşsiz olduğunu hatırlatmak. Arkadaşlarınıza, kalbinizi kaptırdığınız kişiye, komşunuzun tatlı çocuğuna, en yakın arkadaşınızın köpeğine, yeni evlenen kuzeninizin evine kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz hem basit, hem zevkli o kadar çok şey var ki... Gelin siz de heyecanımıza ortak olun, Zig ve Zag Craft’ın sizin için özenle hazırladığı projelerle sevdiklerinizi sevindirip ne kadar yetenekli olduğunuzu keşfedin.

eltd-team-image

Zeynep Eray

Grafik Tasarımcı / Art Direktör

Pratt Institute, Communication Arts/Graphic Design Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu. 2005 - 2017 yılları arasında çeşitli şirketlerde grafik tasarımcı ve art direktör olarak çalıştı. 2019'da Bodrum'a taşındı.

eltd-team-image

Naz Apak

Grafik Tasarımcı

ras dignissim at dui vel feugiat. Phasellus viverra enim a arcu egestas, non fermentum dolor hendrerit. Nunc congue, arcu at vulputate dapibus, est urna sagittis erat, sed semper mi est at felis. Cras convallis id eros et vehicula. Proin egestas gravida tortor, ac volutpat orci. Aliquam condimentum, lectus sed aliquet efficitur, magna ligula venenatis nisl, vel dictum lacus tortor sed turpis.

KATKIDA BULUNANLAR

ffgeqgergewgwgwhw

eltd-team-image

Tarık Apak

Editör
eltd-team-image

Can Orbay

Fotoğraf
eltd-team-image

Melek Atar Yılmaz

Tasarımcı
eltd-team-image

İnci Özay Hatipoğlu